Witajcie ponownie

Cześć! Wiele się działo ostatnimi czasy, ale pasja to zawsze pasja. Z tej strony Dominik, którego może niektórzy kojarzą z Fundacji Modrak, bloga kujawskie.blogspot.com lub okolicekruszwicy.mixxt.com. Jakoś tak się stało, że powyższe inicjatywy już nie istnieją, niemniej karawana musi jechać dalej. Witajcie w nowym miejscu, gdzie znalazła swoją oazę.

Mam nadzieję, że całość jest przejrzysta i łatwa do ogarnięcia. No, ale co my tu mamy? Przede wszystkim leksykon miejscowości nadgoplańskich – to pokłosie przygotować do najnowszej książki, która mam nadzieję wkrótce się ukaże. Troszkę wiadomości udało się zgromadzić, ale liczę, że z Waszą pomocą uda się ich zgromadzić jeszcze więcej, a ewentualne błędy zweryfikować. Jakkolwiek stronę traktuję autorsko, to jednak jestem otwarty na współpracę.

Na stronie odnajdziecie także książki i artykuły mojego autorstwa. Może komuś zawarte w nich informacje będą do czegoś przydatne. Podobnie na stronie zgromadziłem też większość wpisów, które wcześniej widzieliście na stronach Modraka czy blogu.

Jest także mapka, aczkolwiek obecnie w powijakach – marzy mi się, aby z czasem pojawiły się na niej także kapliczki, dworki, kościoły, cmentarze. I jeszcze żeby o każdym obiekcie był artykuł. Jak widać jest co robić 😉

Na koniec mam też do Was wielką prośbę. Jest to prośba o pomoc w promowaniu stronki. Zrezygnowałem z posiadania mediów społecznościowych, co jakkolwiek jest przyjemne, to jednak niesie za sobą pewne konsekwencje jeśli chodzi o zasięgi. Innymi słowy – jeśli nie powiecie potencjalnie zainteresowanym o tej stronie, to na 99,5% sami na nią nie trafią. Zmuszony byłem postawić fanpejdż (nie bez problemów, nie wiadomo dlaczego pierwszy mi fb zablokował ;P), ale nie traktujcie go jako serca projektu. To tylko taka wizytówka, aby dotrzeć do odbiorców – nie mam zamiaru w niego szczególnie inwestować (tj. oddawać facebookowi swoich zdjęć i tekstów itd.). Także niczym w zamierzchłych czasach zachęcam do wymiany linków, subskrybowania newslettera i samodzielnego pamiętania, aby tutaj od czasu do czasu zajrzeć. Retro? Jeszcze jak!

Stronka cały czas będzie się rozwijać. Jakieś pomysły mam jeszcze w zanadrzu. Może pojawią się nowe formy działania, może czasem wybiegnę tematami poza Nadgople. Wszystko oczywiście zależy od czasu i tego czy znajdzie się ktokolwiek, kto będzie chciał tutaj zaglądać. Także – miejmy nadzieję – do przeczytania 🙂

Pozdrawiam cieplutko!

Dominik Robakowski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s